Home > Na zakupach > 3 sposoby na zwiększenie energii do pracy – kawa i co jeszcze?
Crazy girls in good mood

3 sposoby na zwiększenie energii do pracy – kawa i co jeszcze?

Z energią do pracy bywa różnie – w zależności od nastroju i okoliczności, jesteśmy mniej lub więcej skupieni. Nawet najlepsza motywacja w postaci wysokiej pensji czasem zawodzi, dlatego warto poznać sposoby na zwiększenie zasobów swojej energii. Jak? To prostsze niż myślisz! Zobacz, jak zmotywować się do pracy i od jutra działaj o wiele lepiej, szybciej i efektywniej.

1. Wykorzystaj dobrze weekend – koncerty z T-Mobile Electronic Beats i inne wydarzenia mile widziane

Uważasz, że dobrze spędzony weekend to totalne lenistwo, podczas którego uda Ci się zapomnieć o codziennych obowiązkach zawodowych? Nic bardziej mylnego! Udany weekend musi być pełen atrakcji, aby maksymalnie naładować akumulatory i cieszyć się każdą chwilą. Poniedziałek nie będzie straszny, jeśli spędzisz ciekawe dwa wolne dni. Możliwości jest wiele. Jeśli jesteś fanem muzyki, postaw na koncerty, festiwale i inne wydarzenia muzyczne, których dokładny harmonogram znajdziesz np. na portalu T-Mobile Electronic Beats. Nie wyobrażasz sobie nawet dnia bez muzyki? Wybierz wydarzenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Dzięki portalom, takim jak T-Mobile Electronic Beats, masz możliwość wcześniejszego zaplanowania wydarzeń muzycznych, co pozwoli Ci na dobre wykorzystanie wolnego czasu.

2. Postaw na dobrą kawę – dokładnie taką, jaką lubisz najbardziej

Kawa to chyba najpopularniejszy sposób na zwiększenie energii do pracy. Dla jednych to pierwszy napój tuż po przebudzeniu, dla innych spokojna przerwa kawowa gdzieś pomiędzy godzinami pracy. Bez względu na to, jak lubisz pić kawę, postaw na jej jakość. Wybierz swój ulubiony rodzaj, zaserwuj ją sobie w ulubionym kubku i ciesz się chwilą przyjemności. Kawa wypita spokojnie na pewno potrafi zdziałać więcej niż szybka mała czarna pochłonięta w biegu. Spiesząc się, nawet nie zauważysz co pijesz, pozbawiając się niebanalnej chwili tylko dla siebie. Pamiętaj – liczy się jakość, a nie ilość wypitych kaw, dlatego przyrządzaj ją wedle swoich upodobań, delektując się każdym łykiem. Przypływ energii gwarantowany!

3. Przygotuj listę ulubionych przebojów – to dobra motywacja!

Dla wielu osób weekendowe koncerty czy taneczny wieczór w klubie to zdecydowanie za mała dawka muzyki. Jeśli również należysz do melomanów, przygotuj sobie energetyczną składankę ulubionych przebojów, które zawsze i wszędzie pobudzą Cię do działania. Puszczone delikatnie podczas pracy będą doskonałą dawką pozytywnej energii – przełamią nudę i monotonię. Poświęcając chwilę wolnego czasu na stworzenie niebanalnej listy przebojów, masz okazję także do poznania nowych utworów, które będą zachęcać Cię do działania. Słuchaj tak, jak lubisz. Słuchawki, radio czy muzyka swobodnie puszczona z głośników – wszystko to może dać Ci solidnego kopa do działania, tak mile widzianego podczas pracy.

Dobrą energię do pracy można czerpać nie tylko z kawy. Rusz głową i skorzystaj z naszych propozycji, które na pewno przypadną Ci do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *