Home > Wydarzenia > Konrad Wilk odkrywa tajemnice Azji południowej

Konrad Wilk odkrywa tajemnice Azji południowej

Terapeutyczna Kawiarnia zaprasza na spotkanie autorskie z podróżnikiem pisarzem i coachem w jednej osobie. Konrad Wilk opowie o swojej sześcioletniej podróży po Azji oraz książce „Naga Asu” zainspirowanej jego przeżyciami. Kasa na Obcasach objęła patronatem to wydarzenie i z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie książkowym.

Konrad Wilk spędził sześć lat w podróży po południowej Azji, a także państwach Afryki. To doświadczenie odmieniło jego życie i zainspirowało do napisania „Naga Asu”, książki z pogranicza literatury podróżniczej i rozwojowej. Jak czytamy w opisie tytułu wydawnictwa Zysk i Spółka „Naga Asu to świetnie napisana, czytająca się jednym tchem opowieść wypełniona magicznymi, często zabawnymi, nierzadko mrożącymi krew w żyłach przygodami. Podróże po Tajlandii, Kambodży, Bangladeszu, Birmie, Indiach, Nepalu, Kenii i Etiopii, poznawani ludzie i niezwykłe zdarzenia są zarazem atrakcyjnym, barwnym, pachnącym egzotyką tłem dla innej zgoła drogi. Jest ona swoistą miniaturą życia, fizyczną i duchową transformacją, odkrywaniem w sobie własnej prawdy.”

naga asu

Konrad Wilk spotka się z zainteresowanymi 9 listopada o godzinie 18:00 w Terapeutycznej Kawiarni w Warszawie, znajdującej się przy ulicy Braci Wagów 20 (lokal U1). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a w jego trakcie możliwy będzie zakup książki razem z imienną dedykacją autora. Zwycięzca naszego konkursu otrzyma książkę za darmo – wystarczy, że odpowie na pytanie:

Jak nazywa się nepalska żywa bogini – dziewica?

Trzy osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na adres konkurs.kno@gmail.com zdobędą książki „Naga Asu” z dedykacją Konrada Wilka. Na Wasze typy czekamy do piątku 6 listopada, a nagrodę będzie można odebrać wyłącznie podczas spotkania autorskiego w Terapeutycznej Kawiarni.

Warto przeczytać

Konrad Wilk: Zostań ogrodnikiem siebie!

Wejrzyj w siebie, wyzwól swój wewnętrzny potencjał i z pasją spełniaj się w swoim życiu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *