Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Lista zakupów w telefonie: przegląd aplikacji

Której z nas nie zdarzyło się chodzić kilka razy do sklepu tylko dlatego, że nie kupiłyśmy wszystkiego za pierwszym razem? No właśnie. W gąszczu codziennych spraw wiele rzeczy po prostu umyka, a na tworzenie odręcznej listy zakupów często brakuje ochoty. Nie wszystko stracone – z pomocą przychodzą praktyczne aplikacje na telefon, które ułatwią życie i zaoszczędzą cenny czas.

Out of Milk

Aplikacja pozwala tworzyć przejrzyste listy zakupów oraz spis zapasów, jakie mamy w domu. Out of Milk to także możliwość zapisywania codziennych zadań do wykonania, więc funkcjonalność nie ogranicza się tylko i wyłącznie do robienia zakupów. Tworzenie listy jest dziecinnie proste – wystarczy wpisać pierwsze litery danego produktu, a aplikacja sama podpowie dalszy ciąg słowa przez funkcję zapamiętywania historii zakupów. Konkretne artykuły możemy także wzbogacać o ilość oraz wysokość kwoty, jaką jesteśmy gotowi na nie wydać. Oprogramowanie umożliwia też skanowanie kodów kreskowych, by umieszczać konkretne produkty w przygotowywanym przez nas zestawieniu. Żeby jeszcze bardziej ułatwić sposób korzystania z aplikacji, twórcy wyposażyli ją w możliwość wydawania poleceń głosowych. W czasie zakupów możemy odhaczać zgromadzone w wózku artykuły poprzez przytrzymanie odpowiedniej pozycji na liście. Out of Milk ma atrakcyjną szatę graficzną i przejrzysty interfejs. Aplikacja dostępna jest na system Android oraz iOS.

 

 

Listonic

Listonic to nie tylko narzędzie do tworzenia listy zakupów, ale także skaner kodów kreskowych, zbiór przepisów kulinarnych czy okazji z gazetek promocyjnych. Aplikacja jest dostosowana do kupowania artykułów w polskich sklepach, posiadając bazę najpotrzebniejszych informacji i promocji (np. Carrefour, Alma, Małpka). Przy dodawaniu produktów do listy, Listonic segreguje je z uwzględnieniem sklepowych alejek, a utworzone listy mogą być udostępniane innym użytkownikom, np. członkom rodziny. Dzięki funkcji skanowania kodów kreskowych, mamy możliwość dodawania konkretnych produktów do bazy wraz z opisem ich właściwości i ceną. Listonic dostępny jest na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli iOS, Android oraz Windows Phone.

 

 

Bring! Shopping List

Aplikacja umożliwia robienie listy zakupów i dzielenie się nią z innymi użytkownikami. Dzięki temu w prosty sposób można skonsultować jej zawartość i dodawać pominięte produkty, by była kompletna. Zmiany naniesione przez inne osoby są automatycznie synchronizowane na wszystkich urządzeniach. Produkty przedstawione są za pomocą atrakcyjnych grafik, co znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji, umożliwiając tworzenie przejrzystych list. Każdy produkt może być wzbogacony również o informacje na temat jego wagi, ilości lub pojemności. Podczas robienia zakupów, Bring! Shopping List poinformuje Cię o jakich produktach zapomniałaś, co wyeliminuje konieczność kilkukrotnych wizyt w sklepie. Aplikacja jest dostępna na system iOS oraz Android.

 

 

Buy me a Pie!

Kolejna propozycja aplikacji do tworzenia list zakupów umożliwi bezproblemowe i proste tworzenie spisów, z którym poradzą sobie także dzieci i seniorzy. Buy me a Pie! pozwoli na synchronizację informacji między znajomymi i rodziną, a poprzez tematyczne grupowanie produktów robienie zakupów stanie się jeszcze łatwiejsze. Każde zmiany naniesione przez jakiegokolwiek z użytkowników, sygnalizowane są przy pomocy powiadomień push. Wprowadzone produkty zapisywane są w pamięci aplikacji, by mogły być użyte przy komponowaniu kolejnej listy zakupów. Funkcja słownika umożliwi szybkie dodawanie produktów do spisu dzięki podpowiadaniu dalszej części słowa. Buy me a Pie! dostępna jest na urządzenia z systemem Android lub iOS.

 

Osobiście, ze wszystkich wymienionych aplikacji, polecamy szczególnie Listonic, który oprócz możliwości sporządzania list zawiera także przydatny skaner kodów kreskowych oraz bazę promocji najpopularniejszych polskich sklepów, dzięki czemu zakupy będą nie tylko udane, ale i korzystne dla naszego portfela

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *