Home > Domowy budżet > Top 5 internetowych prezentów walentynkowych

Top 5 internetowych prezentów walentynkowych

Kiedy półki sklepowe powoli opuszczają czerwone świąteczne ozdoby, zastępują je czerwone walentynkowe prezenty. Serduszka pojawiają się w tysiącu różnych wersji, jako lizaki, czekoladki, poduszki, długopisy i wiele, wiele innych. Jak spośród tony tandety znaleźć prezent, który uszczęśliwi ukochaną osobę? Oto najlepsze internetowe prezenty walentynkowe.

1. Muzyka online

muzyka

Wykupienie abonamentu do konta w takiej aplikacji jest bardzo dobrą opcją. Zwłaszcza jeśli obdarowywana osoba często słucha muzyki. Serwis Spotify oferuje miesiąc słuchania za darmo przy zakupie abonamentu czyli tzw. wersji premium. Aby zakończyć dostęp do wersji premium, trzeba poinformować o tym serwis Spotify na miesiąc przed upływem terminu rozliczeniowego. Nawet jeśli ktoś kogo obdarujesz takim prezentem, posiada już konto, możesz przedłużyć dostęp do nieograniczonej muzyki, lub go aktywować. Każdy fan muzyki z pewnością ucieszy się z takiego prezentu.

2. Seriale online

film

Długo wyczekiwany przez fanów filmów i seriali NETFLIX od niedawna jest już w Polsce. To idealna okazja do tego, żeby zaskoczyć ukochaną osobę dostępem do tysięcy filmów i seriali w jednym miejscu. Możesz od razu wybrać film, który razem obejrzycie po romantycznej kolacji. Podobnie jak większość serwisów umożliwiających dostęp do muzyki i filmów, NETFLIX jest darmowy przez pierwszy miesiąc, trzeba jednak najpierw wykupić pakiet na kolejny miesiąc.

3. Książki online

czytnik

Jeśli ukochana osoba jest molem książkowym, idealnym prezentem może być czytnik e-booków. Jeśli jednak już go posiada, możesz jej sprezentować dostęp do największego sklepu z ebookami i audiobookami – publio.pl. Tam też znajdziesz szereg czasopism, które możesz zamówić na tablet lub czytnik. To doskonały prezent, jeśli nie wiesz jakie książki czyta osoba, którą chcesz obdarować prezentem, lub jeśli ma ich tak dużo, że sam nie wiesz jakie tytuły już ma na swojej półce.

4. Karty prezentowe

karta podarunkowa

To dobra alternatywa, jeśli nie wiesz co masz kupić w prezencie. Zastanów się w jakim sklepie ukochana osoba najczęściej robi zakupy i masz przepis na udany prezent. Niektórzy sądzą, że to pójście na skróty, ale wtedy przynajmniej masz pewność, że ktoś kupi sobie prezent, który na pewno go ucieszy a nie uda zadowolenie a potem odłoży coś na półkę. Wśród kart podarunkowych można znaleźć także takie, które oferują dostęp do sklepów oferujących aplikacje mobilne na smartfony.

Jeśli masz problem ze znalezieniem funduszy na zakup prezentów, nie wahaj się skorzystać z pomocy firm pożyczkowych. Możesz wziąć pożyczkę np. w Ferratum Bank i cieszyć się uśmiechem pełnym wdzięczności od ukochanej osoby, która została obdarowana udanym prezentem.

5. Jedzenie z dostawą do domu

posiłek

Coraz więcej firm cateringowych oferuje dostawę posiłków prosto pod drzwi domu. Rano przyjeżdża kurier i dostarcza posiłki na cały dzień. W zależności od preferencji, mogą składać się z czterech lub pięciu posiłków, być wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe lub tradycyjne. Możesz także wybierać kaloryczność posiłków, jakie chcesz spożywać każdego dnia. Jedną z takich firm jest LightBox. Ich posiłki nie tylko są smaczne, estetycznie przygotowane, ale są także gwarancją zdrowego odżywiania. Taki prezent z pewnością ucieszy drugą połówkę. Zwłaszcza jeśli nie lubi gotować lub nie ma na to czasu. Dzięki temu będziecie mieli więcej czasu dla siebie.

Warto przeczytać

prezenty na dzień matki

Prezenty na Dzień Matki za 100, 300 i 500 zł

Nie będziemy przytaczać utartych sloganów o tym, jak ważna w życiu każdego człowieka jest mama, …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *