Home > O nas

O nas

Kasa na obcasach to lifestylowy magazyn internetowy stworzony z myślą o aktywnych i nowoczesnych kobietach, które szukają inspiracji i wiedzy na tematy finansowe.

Chcemy nie tylko dostarczać nowych pomysłów, ale też pomagać naszym czytelniczkom w podejmowaniu rozsądnych, finansowych decyzji. Radzimy, jak utrzymywać w ryzach domowy budżet, promujemy racjonalne podejście do finansów osobistych i zachęcamy do konsumenckiej czujności, bo nie każda okazja jest nią w rzeczywistości.

Inspirujemy do działania i realizacji własnych pomysłów przedstawiając kobiety, które odniosły sukces na własnych zasadach, nie bały się płynąć pod prąd i postawić na swoim. Chcemy pokazywać ich historie i zachęcać do pójścia w ich ślady, bo potencjał drzemie w każdej z nas – wystarczy go obudzić!

Magazyn tworzony jest przez:

Ferratum Bank – jest częścią Grupy Ferratum – największej firmy w Europie, oferującej pożyczki za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu oraz pierwszej, która wprowadziła na Stary Kontynent mobilne mikropożyczki. Grupa działa w 20 krajach i obsługuje ponad 1,5 mln klientów na całym świecie, do dyspozycji których jest ponad 300 zespół specjalistów.

In Hot Water Company content marketing agency.

Banking-Magazine – magazyn internetowy poświęcony praktycznej stronie finansów. Znajdziecie tu szereg informacji z rynku finansowego skapując się na segmencie bankowym.

Sfera Finansów SA – wydawca porównywarki kredytów. Na portalu znajdziecie wszelkie informacje dotyczące produktów bankowych, jak również pozabankowych pożyczek ratalnych oraz chwilówek. Serwis to największa baza niezależnych opinii o produktach finansowych dostępnych w Polsce.

Jeśli chcielibyście z nami współtworzyć ten magazyn lub jeśli macie dla nas wskazówki i uwagi – zapraszamy do kontaktu: contact@inhotwatercompany.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *