Home > Wydarzenia > Obudź kreatywność wiosną. Zapraszamy na warsztaty „design thinking jam”
Fot. Karolina Świdurska

Obudź kreatywność wiosną. Zapraszamy na warsztaty „design thinking jam”

Ćwiczenia ciała przyniosą piękną sylwetkę, a ćwiczenia umysłu pozwolą rozwinąć kreatywność. Zapraszamy na kreatywne warsztaty tworzenie innowacji „design thinking jam”, które odbędą się w czterech miastach Polski.

W szukaniu nowych rozwiązań codziennych problemów kobietom na całym świecie przydaje się otwarta głowa i kreatywne podejście. David Kelley, twórca d.school na Uniwersytecie Stanforda, twierdzi, że każdy z nas może być kreatywny. Ta umiejętność nie jest zarezerwowana dla zamkniętej grupy wybrańców, ale tkwi w każdym z nas. Często jednak zdarza się, że nasze doświadczenia powodują, że nasz kreatywny potencjał zostaje uśpiony. Żeby go obudzić i rozruszać, trzeba postępować jak przy innych treningach – zacząć ćwiczyć. A najlepsze efekty daje tutaj trening w grupie.

Fot. Karolina Świdurska
Fot. Karolina Świdurska

Już niedługo pojawi się możliwość aktywnego wykorzystania swojej kreatywności. W 4 miastach odbędą się warsztaty “desing thinking jam”, podczas których można będzie poznać i przećwiczyć szukanie rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnej metody design thinking, czyli myślenia projektowego.

Pełny opis warsztatów https://ewatomczak.pl/bb/dtjam/

Warto przeczytać

Przedłużamy dzień kobiet! Zapraszamy na Targi Kobiece Inspiracje

Pokaz mody, warsztat tańca, kulinarne degustacje i koncert laureata II edycji programu Mam Talent, Marcina …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *