Home > Pożyczam odpowiedzialnie > W dwóch ratach zamiast jednej – nowa oferta Ferratum Banku

W dwóch ratach zamiast jednej – nowa oferta Ferratum Banku

Ferratum Bank zmienił ofertę mikropożyczki i wydłużył okres spłaty do aż dwóch miesięcy. Nowi klienci mogą skorzystać z propozycji Banku bez dodatkowych opłat.

Ferratum Bank wystartował z nową ofertą mikropożyczki. Nowi klienci mają możliwość spłaty pożyczki nie tylko w ciągu 15 lub 30 dni, ale także aż 60. Oznacza to dwa miesiące na spłatę zaciągniętego zobowiązania.

„A gdyby tak pieniądze mogły cię zaskoczyć, pojawiając się zawsze, gdy ich potrzebujesz? Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz – szybko i wygodnie!” – to fragment spotu oferty mikropożyczki, której towarzyszy obszerna kampania telewizyjna i internetowa. Wskazuje na łatwą dostępność pieniędzy, niezależnie od miejsca, w którym osoba potrzebująca finansowego wsparcia się znajduje. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Zdecydowaliśmy się na wydłużenie okresu spłaty mikropożyczki, ponieważ tego oczekują nasi klienci – wygody w obsłudze zobowiązania, więcej czasu na jego spokojną spłatę. Reagujemy na sygnały płynące od osób potrzebujących pieniędzy, dlatego daliśmy możliwość wzięcia mikropożyczki na dwa miesiące – mówi Krzysztof Przybysz, wiceprezes Ferratum Banku.

Oferta dotyczy mikropożyczki Ferratum Banku na kwotę 1500 złotych dla nowych klientów. Wydłużenie terminu spłaty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, klient zaś zyskuje więcej czasu na spłatę mikropożyczki.

Ferratum Bank

Warto przeczytać

wydatki polaków

Majowe wydatki Polaków – na podstawie analizy ekspertów Ferratum Bank

Maj to obok grudnia, miesiąc w którym Polacy najczęściej korzystają z dobrodziejstw szybkich pożyczek. Domowy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *