Home > Rozrywka > Wyślij życzenia i podaruj radość najbliższym!

Wyślij życzenia i podaruj radość najbliższym!

Wysyłanie życzeń to jeden z najpiękniejszych bożonarodzeniowych zwyczajów, ale w przedświątecznej bieganinie nie zawsze mamy czas na kupowanie kartek i stanie w kolejkach na poczcie. Pocztówkę papierową, na której wypisujemy życzenia, może zastąpić wirtualna, przesłana najbliższym za pośrednictwem serwisu Zixo.pl.

W serwisie www.zixo.pl, któremu patronuje Kasa na Obcasach, znajdziecie około stu gotowych tekstów życzeń na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Podzieliliśmy je na kategorie, dzięki czemu łatwo znajdziecie śmieszne dla przyjaciela, miłosne dla drugiej połówki lub tradycyjne dla rodziny. Po wybraniu tekstu trzeba podać swoję imię i maila oraz imię adresata i jego adres internetowy. Następnie do życzeń można dołączyć jeden z 10 dostępnych obrazków, na których znalazły się między innymi choinki, bombki, renifery i świąteczne serpentyny.

zyczenia bozonarodzeniowe na Zixo

Po kliknięciu przycisku „Wyślij życzenia” tekst razem z podpisem i obrazkiem powędruje wprost do adresata i trafi do jego skrzynki szybciej niż jakakolwiek papierowa, świąteczna pocztówka.

Pamiętajcie, najlepsze życzenia znajdziecie na www.zixo.pl 🙂

Warto przeczytać

Jakim karpiożercą jesteś? Zapraszamy do quizu!

Choć zwyczaje się zmieniają, karp niezmiennie króluje na wigilijnym stole w towarzystwie kutii i barszczu. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *